8 стипендија за кандидате заинтересоване за упис на студијски програм Софтверско инжењерство у статусу самофинансирајућих студената

Обавештавају се кандидати који желе да се упишу на студијски програм Софтверско инжењерство, а налазе се на ранг листи испод црте за буџет, да су партнерске компаније са којима сарађујемо обезбедиле 8 стипендија за једногодишње школарине, које ће бити додељене кандидатима који се уписују први пут у прву годину студија у школској 2016/17. Пет пуних стипендија за годишњу школарину обезбедила је компанија „Nordeus“, а по једну пуну стипендију компаније „Endava“„ATOS“ и „Merit Solutions“.

Првих 8 кандидата који заузимају осам места испод буџетске црте моћи ће да прихвате стипендирање и  упишу се без плаћања школарине током првог дана уписа, 04.07.2016. Уколико на овај начин не буду подељене све стипендије, прозивка за стипендије обавиће се заједно са прозивком за буџетска места у уторак, 05.07.2016. у 13 часова. Првих 8 кандидата који прихвате стипендије на основу редоследа на ранг листи биће потпуно ослобођени плаћања школарине за прву годину студија. Уколико још нека компанија буде дала стипендију за школарину до почетка прозивке за буџет, оне ће такође бити подељене у уторак на прозивци.

Захваљујемо се компанијама донаторима стипендија за школарину, што су и ове године препознали квалитет наших будућих студената и развој информатичког друштва у Србији.