Осам стипендија на студијском програму Софтверско инжењерство за кандидате у статусу самофинансирајућих студената

Партнерске компаније са којима сарађујемо обезбедиле су 8 стипендија за једногодишње школарине, које ће бити додељене кандидатима који се уписују први пут у прву годину студија у школској 2017/18. години. Пет пуних стипендија за годишњу школарину обезбедила је компанија „Nordeus“, а по једну пуну стипендију компаније „Endava“, „ATOS“ и „Merit Solutions“.

Захваљујемо се компанијама донаторима стипендија за школарину, што су и ове године препознали квалитет наших будућих студената и развој информатичког друштва у Србији.

Стипендије ће бити додељене према ранг листи. Првих 8 кандидата који прихвате стипендије на основу редоследа на ранг листи биће ослобођени плаћања пуне цене школарине у првој години студирања.

Молимо заинтересоване кандидате да се обрате Комисији за упис, руководиоцу уписа др Јелени Ћертић, у уторак, 04.07.2017. до 12 часова. Коначна расподела стипендија обавиће се заједно са прозивком за преостала буџетска места у уторак, 04.07.2017. у 13 часова.