10 стипендија за школарине прве године студија на СИ

Компаније донатори обезбедиле су 10 стипендија за школарине за кандидате који уписују прву годину студија у школској 2014/15. години на студијском програму Софтверско инжењерство у статусу самофинансирања.

Обавештавају се кандидати који желе да се упишу на студијски програм Софтверско инжењерство, а који се буду нашли на ранг листи испод црте за буџет, да су компаније са којима сарађујемо обезбедиле 10 стипендија за једногодишње школарине, које ће бити додељене кандидатима који се уписују први пут у прву годину студија у школској 2014/15. Пет пуних стипендија за годишњу школарину обезбедила је компанија „Nordeus“, а по једну пуну стипендију компаније „PS Tech“, „ATOS IT“ и „Merit Solutions“. Две стипендије у износу од по 2/3 школарине (по 150.000 динара) додељује „Microsoft Development Center Serbia“.

Кандидати који се буду нашли на првих 10 места испод буџетске црте моћи ће да прихвате стипендирање и упишу се без плаћања школарине током првог дана уписа, 14.07.2014. Уколико на овај начин не буду подељене све стипендије, прозивка за стипендије обавиће се заједно са прозивком за буџетска места у уторак, 15.07.2014. у 13 часова. Првих 8 кандидата који прихвате стипендије на основу редоследа на ранг листи биће потпуно ослобођени плаћања школарине за прву годину студија, а још два кандидата добиће стипендије од по 150.000 динара. Захваљујемо се компанијама донаторима и позивамо остале компаније да донирају стипендије за најбоље самофинансирајуће студенте на другој, трећој и четвртој години на студијском програму Софтверско инжењерство.